Lampy w internecie

Przeglądając ostatnio sklepy internetowe w poszukiwaniu prezentu dla mojego dwuletniego chrześniaka natrafiłem na sklep, w którym ? uwierzycie lub nie ? sprzedawane są lampy. Oczywiście sprzedaż odbywa się tradycyjnie ? czyli rejestrujesz się w sklepie, wybierasz towar, zamawiasz, robisz przelew i po dwóch, trzech dnia masz lampę w domu.

Nie mogę wyjść z podziwu co można sprzedawać za pomocą internetu. W dzisiejszych czasach przecież już nawet zwierzęta mogą sprzedawcy wysyłać do domów klientów pocztą lub przesyłką kurierską. Nie zawsze legalnie, ale ponoć praktykuje się taki proceder.

Wracając do tematu jakim jest oświetlenie pokoiku dziecięcego (bo szukałem prezentu dla chrześniaka) ? to mimo że możliwość wysyłki lamp zaskoczyła mnie to jednak było to miłe zaskoczenie. Powiem szczerze, że wybór lamp był tam znacznie większy niż w największych sklepach tego rodzaju w moim mieście i co więcej ? wiedziałem, że nie zabraknie towaru bo w razie czego wyślą mi go bezpośrednio z hurtowni.

Bardzo łatwo i szybko wybrałem lampę wykonaną w całości z elementów drewnianych (poza oczywiście elementami spajającymi drewno i samym koszyczkiem na żarówkę) tworzącą Pinokia. Było to naprawdę ładne i wiedziałem, że spodoba się Małemu, który lubił tego rodzaju starsze bajki, które mu puszczali rodzice. No i świetnie trafiłem bo nic go tak nie ucieszyło jak właśnie mój prezent ? wygrał konkurencję nawet z resorakami puszczanymi z ogromną prędkością na specjalnym torze wyścigowym, które dała mu chrzestna. Triumfowałem, ale najwięcej radości sprawiła mi uśmiechnięta twarz Małego na widok drewnianego Pinokia, który zawisnął na suficie jego pokoju.

Comments are closed.