Lampy IDEAL LUX

lampy idealluxFirma Ideal Lux to znany włoski producent oświetlenia, którego produkty już od wielu lat dostępne są w naszym kraju. Co ciekawe producent ten nie ogranicza się do produkcji jednego tylko typu i stylu oświetlenia.

W ofercie firmy Ideal Lux znajdziemy lampy najróżniejszych stylów, zarówno te stojące, wiszące jak i i podwieszane. W dużej mierze oświetlenie wykonywane jest z mocnych tworzyw, takich jak stal, chrom czy kamień. Na potrzeby tego artykuły wybraliśmy kilka przykładów produktów tej firmy.

LONDON PT 1

Jest to jedna z najpiękniejszych i zarazem najprostszych zarazem lamp dostępnych w ofercie firmy Ideal Lux. Jest w całości wykonana z chromu. Co ciekawe producentowi udało się uzyskać półprzeźroczystą chromowaną folię do okrycia wierzchniej części lampy. Średnia lampy wynosi tutaj 50 centymetrów.

ABC AP 2

Jest to jeden z najprostszych kinkietów dostępny w ofercie tego producenta. Posiada on wysokość zaledwie 6 centymetrów i głębokość 8. W środku znajdziemy dwie 40 watowe żarówki E14. Warto zauważyć, że kinkiet pokryty został piaskowatym szkłem.

ARCO AP 1 C

Kolejny kinkiet w ofercie tej firmy to ARCO AP 1 C w cenie nie przekraczającej 200 złotych. Jest to kikniet wykończony metalem o szerokości 23 centymetrów i głębokości 25. Wykonany został z stali i szkła. Przeznaczony jest on do stosowania  w sypialni i biura.

Oczywiście w ofercie producenta jest ponad 300 najróżniejszych lamp, ciężko było by przedstawiać je wszystkie. Na pewno warto zapoznać się z całą ofertą, która znaleźć można na stronie http://passioni.pl/pl/9_ideal-lux. Tym bardziej, że największe wrażenie robią na wszystkich nie wymienione powyżej żyrandole tego producenta, których wybór jest tak samo duży zarówno gdy szukamy czegoś dla nowoczesnych wnętrz jak i tych tradycyjnych.

Comments are closed.